Logo

Działka na sprzedaż, 498,00 m², oferta nr 3126/2089/OGS

145 000 zł

291 zł /m²

Rata 678 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Wysiołek Luborzycki

Działka 498,00 m², oferta nr , 3126/2089/OGS, Wysiołek Luborzycki
3126/2089/OGS - zdjęcie nr 0
3126/2089/OGS - zdjęcie nr 1
3126/2089/OGS - zdjęcie nr 2
3126/2089/OGS - zdjęcie nr 3
3126/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 498 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

291 zł

Powierzchnia:

498,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą

Działka na sprzedaż, 498,00 m², Wysiołek Luborzycki, 3126/2089/OGS | Tabelaofert.pl