Logo

Działka na sprzedaż, 300,00 m², oferta nr 28159

40 000 zł

133 zł /m²

Rata 187 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 300 m², Janowiecka, Warszawa Targówek (Targówek)

Warszawa, Targówek, Janowiecka

Działka 300,00 m², oferta nr , 28159, Warszawa, Targówek, Targówek, Janowiecka
28159 - zdjęcie nr 0
28159 - zdjęcie nr 1
28159 - zdjęcie nr 2
28159 - zdjęcie nr 3
28159 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

133 zł

Powierzchnia:

300,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą