Logo

Działka na sprzedaż, 1 020,00 m², oferta nr TENE457

430 000 zł

422 zł /m²

Rata 2 012 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Sikory

Działka 1 020,00 m², oferta nr , TENE457, Sikory
TENE457 - zdjęcie nr 0
TENE457 - zdjęcie nr 1
TENE457 - zdjęcie nr 2
TENE457 - zdjęcie nr 3
TENE457 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1020 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

422 zł

Powierzchnia:

1 020,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą