Logo

Działka na sprzedaż, 466,00 m², oferta nr 41430

45 000 zł

97 zł /m²

Rata 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 466 m², Podgać

Podgać

Działka 466,00 m², oferta nr , 41430, Podgać
41430 - zdjęcie nr 0
41430 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 466 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

97 zł

Powierzchnia:

466,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą