Logo

Działka na sprzedaż, 2 160,00 m², oferta nr GUMY253

108 000 zł

50 zł /m²

Rata 505 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Ostroróg

Działka 2 160,00 m², oferta nr , GUMY253, Ostroróg
GUMY253 - zdjęcie nr 0
GUMY253 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 2160 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

2 160,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą