Logo

Działka na sprzedaż, 1 245,00 m², oferta nr WIL537635

93 375 zł

75 zł /m²

Rata 437 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Ludwinów

Działka 1 245,00 m², oferta nr , WIL537635, Ludwinów
WIL537635 - zdjęcie nr 0
WIL537635 - zdjęcie nr 1
WIL537635 - zdjęcie nr 2
WIL537635 - zdjęcie nr 3
WIL537635 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1245 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

1 245,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą