Logo

Działka na sprzedaż, 4 123,00 m², oferta nr MOGE524

900 000 zł

218 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Kraków, Zwierzyniec, Salwator

Działka 4 123,00 m², oferta nr , MOGE524, Kraków, Zwierzyniec, Salwator
MOGE524 - zdjęcie nr 0
MOGE524 - zdjęcie nr 1
MOGE524 - zdjęcie nr 2
MOGE524 - zdjęcie nr 3
MOGE524 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4123 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

218 zł

Powierzchnia:

4 123,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą