Logo

Działka na sprzedaż, 1 382,00 m², oferta nr SGCUNA214

229 000 zł

166 zł /m²

Rata 1 071 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Kazimierz, Spacerowa

Działka 1 382,00 m², oferta nr , SGCUNA214, Kazimierz, Spacerowa
SGCUNA214 - zdjęcie nr 0
SGCUNA214 - zdjęcie nr 1
SGCUNA214 - zdjęcie nr 2
SGCUNA214 - zdjęcie nr 3
SGCUNA214 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1382 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

166 zł

Powierzchnia:

1 382,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą