Logo

Działka na sprzedaż, 12 216,00 m², oferta nr 4386/4112/OGS

1 140 000 zł

93 zł /m²

Rata 5 334 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Głoska

Działka 12 216,00 m², oferta nr , 4386/4112/OGS, Głoska
4386/4112/OGS - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 12216 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

93 zł

Powierzchnia:

12 216,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą