Logo

Działka na sprzedaż, 10 001,00 m², oferta nr RCS-O456201

3 000 300 zł

300 zł /m²

Rata 14 038 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty RCS Nieruchomości

Źródła, Leśna

Działka 10 001,00 m², oferta nr , RCS-O456201, Źródła, Leśna
RCS-O456201 - zdjęcie nr 0
RCS-O456201 - zdjęcie nr 1
RCS-O456201 - zdjęcie nr 2
RCS-O456201 - zdjęcie nr 3
RCS-O456201 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 10001 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

300 zł

Powierzchnia:

10 001,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą