Logo

Działka na sprzedaż, 21 233,00 m², oferta nr SGKAMU943

3 078 785 zł

145 zł /m²

Rata 14 405 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Żelków-Kolonia, Swoboda

Działka 21 233,00 m², oferta nr , SGKAMU943, Żelków-Kolonia, Swoboda
SGKAMU943 - zdjęcie nr 0
SGKAMU943 - zdjęcie nr 1
SGKAMU943 - zdjęcie nr 2
SGKAMU943 - zdjęcie nr 3
SGKAMU943 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 21233 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

145 zł

Powierzchnia:

21 233,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą