Logo

Działka na sprzedaż, 30 250,00 m², oferta nr 1039/17584/OGS

4 500 000 zł

149 zł /m²

Rata 21 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty A.Z. Gwarancja

Zawada

Działka 30 250,00 m², oferta nr , 1039/17584/OGS, Zawada
1039/17584/OGS - zdjęcie nr 0
1039/17584/OGS - zdjęcie nr 1
1039/17584/OGS - zdjęcie nr 2
1039/17584/OGS - zdjęcie nr 3
1039/17584/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 30250 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

149 zł

Powierzchnia:

30 250,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą