Logo

Działka na sprzedaż, 1 203,00 m², oferta nr 35813

785 630 zł

653 zł /m²

Rata 3 676 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Graniczna

Działka 1 203,00 m², oferta nr , 35813, Wrocław, Fabryczna, Graniczna
35813 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 1203 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

653 zł

Powierzchnia:

1 203,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą