Logo

Działka na sprzedaż, 98 511,00 m², oferta nr 2023/2089/OGS

13 500 000 zł

137 zł /m²

Rata 63 163 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Wola Rzędzińska

Działka 98 511,00 m², oferta nr , 2023/2089/OGS, Wola Rzędzińska
2023/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2023/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2023/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2023/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2023/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 98511 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

137 zł

Powierzchnia:

98 511,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą