Logo

Działka na sprzedaż, 34 124,00 m², oferta nr WIL285173

6 100 000 zł

179 zł /m²

Rata 28 540 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Włocławek, Płocka

Działka 34 124,00 m², oferta nr , WIL285173, Włocławek, Płocka
WIL285173 - zdjęcie nr 0
WIL285173 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 34124 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

179 zł

Powierzchnia:

34 124,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą