Logo

Działka na sprzedaż, 92 400,00 m², oferta nr PAN470041

8 316 000 zł

90 zł /m²

Rata 38 909 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wiślinka

Działka 92 400,00 m², oferta nr , PAN470041, Wiślinka
PAN470041 - zdjęcie nr 0
PAN470041 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 92400 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

90 zł

Powierzchnia:

92 400,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą