Logo

Działka na sprzedaż, 11 000,00 m², oferta nr 345187309

7 500 000 zł

682 zł /m²

Rata 35 091 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Muskat & Wicher Nieruchomości

Rusocin, Dekarska

Działka 11 000,00 m², oferta nr , 345187309, Rusocin, Dekarska
345187309 - zdjęcie nr 0
345187309 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 11000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

682 zł

Powierzchnia:

11 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą