Logo

Działka na sprzedaż, 6 454,00 m², oferta nr 571717589

3 000 000 zł

465 zł /m²

Rata 14 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Muskat & Wicher Nieruchomości

Rumia, I Dywizji Wojska Polskiego

Działka 6 454,00 m², oferta nr , 571717589, Rumia, I Dywizji Wojska Polskiego
571717589 - zdjęcie nr 0
571717589 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 6454 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

465 zł

Powierzchnia:

6 454,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą