Logo

Działka na sprzedaż, 4 069,00 m², oferta nr 22807

900 000 zł

221 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rościęcino, Zgodna

Działka 4 069,00 m², oferta nr , 22807, Rościęcino, Zgodna
22807 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 4069 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

221 zł

Powierzchnia:

4 069,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą