Logo

Działka na sprzedaż, 1 914,00 m², oferta nr PAN855708

1 150 000 zł

601 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rębiechowo, Kwiatowa

Działka 1 914,00 m², oferta nr , PAN855708, Rębiechowo, Kwiatowa
PAN855708 - zdjęcie nr 0
PAN855708 - zdjęcie nr 1
PAN855708 - zdjęcie nr 2
PAN855708 - zdjęcie nr 3
PAN855708 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1914 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

601 zł

Powierzchnia:

1 914,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą