Logo

Działka na sprzedaż, 14 000,00 m², oferta nr LER-GS-3434

3 258 000 zł

233 zł /m²

Rata 15 243 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poniatowa

Działka 14 000,00 m², oferta nr , LER-GS-3434, Poniatowa
LER-GS-3434 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3434 - zdjęcie nr 1
LER-GS-3434 - zdjęcie nr 2
LER-GS-3434 - zdjęcie nr 3
LER-GS-3434 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 14000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

233 zł

Powierzchnia:

14 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą