Logo

Działka na sprzedaż, 5 589,00 m², oferta nr 9947/3098/OGS

3 129 840 zł

560 zł /m²

Rata 14 644 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Ołtarzew

Działka 5 589,00 m², oferta nr , 9947/3098/OGS, Ołtarzew
Galeria

Cena za m²:

560 zł

Powierzchnia:

5 589,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą