Logo

Działka na sprzedaż, 2 539,00 m², oferta nr SGSULU964

2 990 000 zł

1 178 zł /m²

Rata 13 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Olszewo-Borki, Warszawska

Działka 2 539,00 m², oferta nr , SGSULU964, Olszewo-Borki, Warszawska
SGSULU964 - zdjęcie nr 0
SGSULU964 - zdjęcie nr 1
SGSULU964 - zdjęcie nr 2
SGSULU964 - zdjęcie nr 3
SGSULU964 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2539 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 178 zł

Powierzchnia:

2 539,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą