Logo

Działka na sprzedaż, 2 375,00 m², oferta nr SGVORO550

475 000 zł

200 zł /m²

Rata 2 222 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Olszewo-Borki, Warszawska

Działka 2 375,00 m², oferta nr , SGVORO550, Olszewo-Borki, Warszawska
SGVORO550 - zdjęcie nr 0
SGVORO550 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 2375 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

200 zł

Powierzchnia:

2 375,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą