Logo

Działka na sprzedaż, 21 000,00 m², oferta nr 836345

6 500 000 zł

310 zł /m²

Rata 30 412 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 21000 m², Hajdów, Lublin Hajdów-Zadębie (Hajdów-Zadębie)

Lublin, Hajdów-Zadębie, Hajdów

Działka 21 000,00 m², oferta nr , 836345, Lublin, Hajdów-Zadębie, Hajdów-Zadębie, Hajdów
836345 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 21000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

310 zł

Powierzchnia:

21 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą