Logo

Działka na sprzedaż, 3 538,00 m², oferta nr BS3-GS-313519-1

2 900 000 zł

820 zł /m²

Rata 13 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Podgórze, Rybitwy, Rączna

Działka 3 538,00 m², oferta nr , BS3-GS-313519-1, Kraków, Podgórze, Rybitwy, Rączna
BS3-GS-313519-1 - zdjęcie nr 0
BS3-GS-313519-1 - zdjęcie nr 1
BS3-GS-313519-1 - zdjęcie nr 2
BS3-GS-313519-1 - zdjęcie nr 3
BS3-GS-313519-1 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3538 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

820 zł

Powierzchnia:

3 538,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą