Logo

Działka na sprzedaż, 1 677,00 m², oferta nr BS1-GS-312609-72

500 000 zł

298 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Dobczyce

Działka 1 677,00 m², oferta nr , BS1-GS-312609-72, Dobczyce
BS1-GS-312609-72 - zdjęcie nr 0
BS1-GS-312609-72 - zdjęcie nr 1
BS1-GS-312609-72 - zdjęcie nr 2
BS1-GS-312609-72 - zdjęcie nr 3
BS1-GS-312609-72 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1677 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

298 zł

Powierzchnia:

1 677,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą