Logo

Działka na sprzedaż, 33 031,00 m², oferta nr CPI-GS-1706

2 050 000 zł

62 zł /m²

Rata 9 591 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Capital Invest

Dłutów

Działka 33 031,00 m², oferta nr , CPI-GS-1706, Dłutów
CPI-GS-1706 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 33031 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

62 zł

Powierzchnia:

33 031,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą