Logo

Działka na sprzedaż, 43 336,00 m², oferta nr PAN285140

13 714 520 zł

316 zł /m²

Rata 64 167 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dębogórze, Rumska

Działka 43 336,00 m², oferta nr , PAN285140, Dębogórze, Rumska
PAN285140 - zdjęcie nr 0
PAN285140 - zdjęcie nr 1
PAN285140 - zdjęcie nr 2
PAN285140 - zdjęcie nr 3
PAN285140 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 43336 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

316 zł

Powierzchnia:

43 336,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą