Logo

Działka na sprzedaż, 6 167,00 m², oferta nr LER-GS-2741

400 000 zł

65 zł /m²

Rata 1 872 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bychawa

Działka 6 167,00 m², oferta nr , LER-GS-2741, Bychawa
LER-GS-2741 - zdjęcie nr 0
LER-GS-2741 - zdjęcie nr 1
LER-GS-2741 - zdjęcie nr 2
LER-GS-2741 - zdjęcie nr 3
LER-GS-2741 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 6167 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

65 zł

Powierzchnia:

6 167,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą