Logo

Działka na sprzedaż, 8 530,00 m², oferta nr PAN117572

2 600 000 zł

305 zł /m²

Rata 12 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Borkowo, Radosna

Działka 8 530,00 m², oferta nr , PAN117572, Borkowo, Radosna
PAN117572 - zdjęcie nr 0
PAN117572 - zdjęcie nr 1
PAN117572 - zdjęcie nr 2
PAN117572 - zdjęcie nr 3
PAN117572 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 8530 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

305 zł

Powierzchnia:

8 530,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą