Logo

Działka na sprzedaż, 12 214,00 m², oferta nr BABA810

990 000 zł

81 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Bodzanów

Działka 12 214,00 m², oferta nr , BABA810, Bodzanów
BABA810 - zdjęcie nr 0
BABA810 - zdjęcie nr 2
BABA810 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

81 zł

Powierzchnia:

12 214,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą