Logo

Działka na sprzedaż, 1 466,00 m², oferta nr 125977

2 500 000 zł

1 705 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty HomeAlly

Warszawa, Włochy, Aksamitna

Działka 1 466,00 m², oferta nr , 125977, Warszawa, Włochy, Włochy, Aksamitna
125977 - zdjęcie nr 0
125977 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1466 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 705 zł

Powierzchnia:

1 466,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą