Logo

Działka na sprzedaż, 960,00 m², oferta nr BLN239881

1 270 000 zł

1 323 zł /m²

Rata 5 942 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Białe Lwy - Nieruchomości

Warszawa, Włochy, Serwituty

Działka 960,00 m², oferta nr , BLN239881, Warszawa, Włochy, Włochy, Serwituty
BLN239881 - zdjęcie nr 0
BLN239881 - zdjęcie nr 1
BLN239881 - zdjęcie nr 2
BLN239881 - zdjęcie nr 3
BLN239881 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 960 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 323 zł

Powierzchnia:

960,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą