Logo

Działka na sprzedaż, 2 900,00 m², oferta nr PRP-GS-74604

435 000 zł

150 zł /m²

Rata 2 035 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Solec-Zdrój

Działka 2 900,00 m², oferta nr , PRP-GS-74604, Solec-Zdrój
PRP-GS-74604 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-74604 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 2900 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

2 900,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą