Logo

Działka na sprzedaż, 7 500,00 m², oferta nr AG469437

800 000 zł

107 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Reda, Rolnicza

Działka 7 500,00 m², oferta nr , AG469437, Reda, Rolnicza
Lokalizacja działki 7500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

107 zł

Powierzchnia:

7 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą