Logo

Działka na sprzedaż, 28 000,00 m², oferta nr 6573/3098/OGS

12 600 000 zł

450 zł /m²

Rata 58 952 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Płochocin

Działka 28 000,00 m², oferta nr , 6573/3098/OGS, Płochocin
6573/3098/OGS - zdjęcie nr 0
6573/3098/OGS - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

450 zł

Powierzchnia:

28 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą