Logo

Działka na sprzedaż, 17 095,00 m², oferta nr PAN953115

2 600 000 zł

152 zł /m²

Rata 12 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kłodawa, Szkolna

Działka 17 095,00 m², oferta nr , PAN953115, Kłodawa, Szkolna
PAN953115 - zdjęcie nr 0
PAN953115 - zdjęcie nr 1
PAN953115 - zdjęcie nr 2
PAN953115 - zdjęcie nr 3
PAN953115 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 17095 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

152 zł

Powierzchnia:

17 095,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą