Logo

Działka na sprzedaż, 1 441,00 m², oferta nr AG574762

677 000 zł

470 zł /m²

Rata 3 168 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Gdańsk, Kokoszki, Grzybowa

Działka 1 441,00 m², oferta nr , AG574762, Gdańsk, Kokoszki, Grzybowa
AG574762 - zdjęcie nr 0
AG574762 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1441 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

470 zł

Powierzchnia:

1 441,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą