Logo

Działka na sprzedaż, 26 882,00 m², oferta nr PAN297051

10 752 800 zł

400 zł /m²

Rata 50 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dębogórze, Rumska

Działka 26 882,00 m², oferta nr , PAN297051, Dębogórze, Rumska
PAN297051 - zdjęcie nr 0
PAN297051 - zdjęcie nr 1
PAN297051 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

400 zł

Powierzchnia:

26 882,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą