Logo

Działka na sprzedaż, 3 955,00 m², oferta nr FRC-GS-198740

600 000 zł

152 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Chodzież

Działka 3 955,00 m², oferta nr , FRC-GS-198740, Chodzież
FRC-GS-198740 - zdjęcie nr 0
FRC-GS-198740 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 3955 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

152 zł

Powierzchnia:

3 955,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą