Logo

Działka na sprzedaż, 11 854,00 m², oferta nr 6569/3098/OGS

3 100 000 zł

262 zł /m²

Rata 14 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Brwinów

Działka 11 854,00 m², oferta nr , 6569/3098/OGS, Brwinów
6569/3098/OGS - zdjęcie nr 0
6569/3098/OGS - zdjęcie nr 1
6569/3098/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

262 zł

Powierzchnia:

11 854,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą