Logo

Działka na sprzedaż, 11 499,00 m², oferta nr 7512/3098/OGS

8 624 250 zł

750 zł /m²

Rata 40 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Błonie

Działka 11 499,00 m², oferta nr , 7512/3098/OGS, Błonie
Galeria

Cena za m²:

750 zł

Powierzchnia:

11 499,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą