Logo

Działka na sprzedaż, 3 750,00 m², oferta nr 40438

1 012 500 zł

270 zł /m²

Rata 4 737 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 3750 m², Biała Podlaska

Biała Podlaska

Działka 3 750,00 m², oferta nr , 40438, Biała Podlaska
Lokalizacja działki 3750 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

270 zł

Powierzchnia:

3 750,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą