Logo

Działka na sprzedaż, 5 038,00 m², oferta nr XYWI269

1 400 000 zł

278 zł /m²

Rata 6 550 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Żory

Działka 5 038,00 m², oferta nr , XYWI269, Żory
XYWI269 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 5038 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

278 zł

Powierzchnia:

5 038,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą