Logo

Działka na sprzedaż, 15 163,00 m², oferta nr MUXU196

2 500 000 zł

165 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Żory

Działka 15 163,00 m², oferta nr , MUXU196, Żory
MUXU196 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 15163 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

165 zł

Powierzchnia:

15 163,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą