Logo

Działka na sprzedaż, 1 188,00 m², oferta nr SGLUMI141

95 000 zł

80 zł /m²

Rata 444 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Zławieś Mała, Dębowa

Działka 1 188,00 m², oferta nr , SGLUMI141, Zławieś Mała, Dębowa
SGLUMI141 - zdjęcie nr 0
SGLUMI141 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 1188 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

80 zł

Powierzchnia:

1 188,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą