Logo

Działka na sprzedaż, 3 548,00 m², oferta nr SGGEBI844

350 000 zł

99 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Zieleniewo, Liliowa

Działka 3 548,00 m², oferta nr , SGGEBI844, Zieleniewo, Liliowa
SGGEBI844 - zdjęcie nr 0
SGGEBI844 - zdjęcie nr 1
SGGEBI844 - zdjęcie nr 2
SGGEBI844 - zdjęcie nr 3
SGGEBI844 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3548 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

99 zł

Powierzchnia:

3 548,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą