Logo

Działka na sprzedaż, 1 551,00 m², oferta nr SGFUGE478

949 000 zł

612 zł /m²

Rata 4 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Zgorzała, Wróbelka

Działka 1 551,00 m², oferta nr , SGFUGE478, Zgorzała, Wróbelka
SGFUGE478 - zdjęcie nr 0
SGFUGE478 - zdjęcie nr 1
SGFUGE478 - zdjęcie nr 2
SGFUGE478 - zdjęcie nr 3
SGFUGE478 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1551 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

612 zł

Powierzchnia:

1 551,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą