Logo

Działka na sprzedaż, 3 679,00 m², oferta nr XIWI606

441 000 zł

120 zł /m²

Rata 2 063 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Zduńska Wola

Działka 3 679,00 m², oferta nr , XIWI606, Zduńska Wola
XIWI606 - zdjęcie nr 0
XIWI606 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 3679 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

120 zł

Powierzchnia:

3 679,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą